Контакти
Продукція
Про компанію
Партнерам
Де придбати?
Головна / Про компанію

Про компанію

VIRA — український бренд олив, мастил, охолоджуючих та гальмівних рідин, омивачів скла. Виробництво розташоване в місті Полтава.

Компанія має власний комплекс з виробництва, фасування та зберігання мастильних матеріалів об'ємом 1 500 000 л, а продуктивність виробництва та фасування сягає 100 000 л на добу. Продукти виготовляються з якісних базових олив і ретельно відібраних облагороджуючих присадок, тому відповідають вимогам відомих автомобільних виробників і технологічним нормам.

Vira виготовляється під пильним контролем фахівців групи компаній GPL, яка вже більше 27 років займається дистриб'юцією мастильних матеріалів і технічних рідин по всій території України. Ми піклуємося про добротність продукції і гарантуємо, що вміст каністри відповідає змісту етикетки. Стратегія бренду — «чесний продукт». Купити продукти Vira означає бути впевненим, що отримаєш саме те, за що сплачуєш — якісний продукт без недоливів та переплат.

На сьогодні в асортименті бренду більше 150 продуктів, які розділені на наступні категорії: моторні оливи, трансмісійні оливи, гідравлічні/індустріальні оливи, промивочні оливи, мастила, охолоджуючі рідини, омивачі скла, гальмівні рідини, AdBlue.
Асортимент